- Pianki wypożyczone na zawody wysyłamy w poniedziałek z dostawą do paczkomatu na wtorek.
- Pianki wypożyczone do testów wysyłamy dzień przed Twoją rezerwacją.
sailfish Pianka Pływacka Open Water Damska Ignite 2 | wypożyczenie
Wypożyczenie na zawody
- wypożyczenie na 7 dni
- rezerwując piankę wybierz w kalendarzu wtorek przed Twoimi zawodami a system automatycznie zaznaczy pełny okres wypożyczenia
Wypożyczenie do testów
- wypożyczenie na 2 dni, z wykluczeniem weekendów
Jeżeli nie możesz wybrać daty w kalendarzu to może oznaczać, że Twój rozmiar jest już zarezerwowany lub dany model jest zablokowany do wypożyczenia na zawody lub do testów. Masz pytania zapraszamy do kontaktu: 690 300 983
sailfish Ingnite 2 to pianka do pływania w wodach otwartych, która przekonuje wysoką jakością materiałów, wygodnym dopasowaniem oraz dobrą widocznością.
Idealny wybór na treningi open water jak również na triathlon na krótkim dystansie. Pianka pływacka Ignite 2 ma neopren o grubości 3,0mm w nogach i tułowiu. Oznacza to że ta wszechstronna pianka dobrze chroni przed zimnem oraz zapewnia komfort użytkowania. Natomiast na barkach i ramionach neopren ma grubość 1,5mm co zapewnia swobodę przy każdym stylu pływania.
Dane techniczne
Grubość materiałów | |
---|---|
Ramiona - bark | 1,5 mm |
Klatka piersiowa | 3,0 mm |
Uda | 3,0 mm |
Łydki | 3,0 mm |
Tabela Rozmiarów
Nazwa | Rozmiar | Waga w kg | Wzrost w cm |
---|---|---|---|
Extra Small | W-XS | 43-50 | 142-156 |
Small | W-S | 48-54 | 145-165 |
Small Medium | W-SM | 52-63 | 152-170 |
Medium | W-M | 57-72 | 162-178 |
Large | W-L | 73-85 | 165-180 |
Extra Large | W-XL | 85+ | 165-180 |