Gwarancja Ceny

Producenci
Kontakt z nami

   +48 690 300 983

  +48 14 651 6388

    info@tri-magic.pl

 

Płatności

Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.

Profile Design Kierownica Aeria Ultimate 42cm matt

Dostępność: dostępny
cena:: 3 650,00 zł 4 299,00 zł 3650.00
ilość szt.
Zyskujesz 3 650 pkt [?]
dodaj do przechowalni

Opis

Profile Design Kierownica Czasowa Aeria Ultimate 42cm carbon black matt

 


Naszym celem w trakcie opracowywania Aeria Ultimate było stworzenie kierownicy, która umożliwi szybszą jazdę. Aby to osiągnąć, podeszliśmy do projektowania trochę inaczej niż zwykle.

 

Zaczęliśmy od stabilnych aerodynamicznych skrzydeł 3:1 i użyliśmy podkładek i adapterów podwyższających, które minimalizują opór powietrza, jednocześnie gwarantują łatwość użycia, regulacji oraz stanowią stabilną i mocną platformę. Kierownica jest jednak tylko częścią większej całości. Badania wykazały, że 90% pracy mięśni rowerzysty idzie na pokonanie oporu powietrza, a co najmniej 70% tego oporu jest wywierane przez przód rowerzysty.

 

Krótko mówiąc, oznacza to, że najlepszym sposobem, aby zwiększyć prędkość rowerzysty jest umożliwienie mu znalezienia wygodnej, wydajnej pozycji, która minimalizuje opór powietrza. Dlatego zaprojektowaliśmy model Aeria Ultimate z dużym zakresem dopasowania, aby zapewnić każde możliwe ustawienie - to pozwala rowerzyście na dokładną regulację ustawień i osiągnięcie optymalnego połączenia komfortu i aerodynamiki.

 

 

Dane techniczne:

 

Szerokość kierownicy:

42 cm (Center-to-Center)

Średnica zacisku:

31.8 mm

Uchwyt:

Aeria Ultimate Forged

Podłokietniki:

F40

Stack:

25 mm to 105 mm (w stopniach co 5 mm)

Reach:

-21 mm to 92 mm (w stopniach co 7.5 mm)

Width:

125 mm to 252 mm (w stopniach co 18.5 mm)

Regulacja długości wysięgników:

230 mm to 337 mm (Center of Basebar to Tip)

Długość wysięgnika:

378 mm

Wysokość wysięgnika:

71 mm

Kąt wysięgników:

30° (T4+ Carbon)

Rotacja podłokietnika:

Regulacja nachylenia uchwytu:

0-15°

Kolor:

Czarny matt

Waga:

910g (bez mostka oraz podkładek)

 

 

 

Aeria Ultimate Wing: Skrzydło Aeria Ultimate jest jednoczęściowym skrzydłem 3:1 wykonanym w całości z włókna węglowego. Preimpregnowane włókno węglowe jest układane ręcznie, aby zapewnić odpowiednie ułożenie warstw włókna w celu maksymalizacji siły i twardości bez dodawania wagi. Skrzydło zostało zaprojektowane odpowiednio do układania przewodów; „okienko” w środkowym zacisku umożliwia uporządkowane i proste układanie kabli w ramie bez negatywnego wpływu na aerodynamikę.

 

Aeria Ultimate Wysięgniki T4 Carbon: Wysoce wydajne wysięgniki ski-bend wykonane z preimpregnowanego włókna węglowego, gwarantują jeden neutralny kąt nadgarstka dla lepszej aerodynamiki. Kształt chwytu został tak dopasowany, aby utrzymać ergonomię i poprawić możliwość układania przewodów.

 

Podłokietniki F40: Użycie tłoczonego i obrabianego CNC aluminium 6061-T6 do produkcji podłokietników F40 pozwoliło na maksymalizację sztywności we wszystkich pozycjach naszego docelowego zakresu dopasowania. Układ otworów pozwala na montaż śrub podłokietnika podwójnie lub obok siebie; to zaś daje maksimum regulacji oraz pozwala na dopasowanie także do starszych wersji uchwytów Profile Design.

 

Aeria Ultimate Bracket, Risers: Użycie kutego i obrabianego CNC aluminium lotniczego 6016-T6 w uchwycie Aeria Ultimate zapewnia wiele korzyści i zgrabną formę. Uchwyt Aeria Ultimate oferuje proste i bezpieczne zaciski wysięgników, regulację nachylenia w zakresie 0-15° z nakładanymi podkładkami podwyższającymi, a tym samym stabilną platformę podłokietnika – a wszystko to przy utrzymaniu niskiej pozycji oraz możliwością ustawienia każdego aspektu dopasowania niezależnie. Platforma uchwytu i pozycje otworów na śruby zachowują opracowane wcześniej odległości między śrubami dzięki temu pozwalają na użycie również innych istniejących podłokietników Profile Design.

 

Podkładki podwyższające z aluminium 6061-T6 łączą się z uchwytem i skrzydłem oraz są nakładane w 5 mm odległościach. Zagłębiony rowek wydrążony wzdłuż krawędzi pozwala na łatwe ułożenie przewodów i zmianę wysokości bez potrzeby usuwania lub ponownego układania przewodów. Mostek stabilizujący z kutego aluminium 6016-T6 jest również kompatybilny z naszym uchwytem na bidon J5 BTA, co pozwala na łatwe ułożenie bidonu na kierownicy. (J5 BTA do nabycia osobno)

 

 

Opinie o produkcie (0)

Submit
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl