Gwarancja Ceny

Producenci
Kontakt z nami

   +48 690 300 983

  +48 14 651 6388

    info@tri-magic.pl

 

Płatności

Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
Regulamin wypożyczalni „TEST CENTRE“

Warunkiem wypożyczenie pianki triathlonowej  w sklepie internetowym TRI-magic przez Wypożyczającego jest zapoznanie się z regulaminem i jego akceptacja w czasie składania zamówienia.


1. Warunkiem wypożyczenia pianki triathlonowej jest stworzenie konta na stronie sklepu internetowego TRI-magic www.tri-magic.pl oraz dokonanie wszelkich opłat związanych z wypożyczeniem pianki.

2. Wypożyczający zobowiązany jest podać swoje aktualne dane osobowe oraz dane do wysyłki wraz z numerem telefonu oraz adresem mailowym.

3. Wypożyczający zobowiązuje się przesłać na adres mailowy info@tri-magic.pl skan dowodu osobistego.

4. Wysyłka pianki na adres podany przez wypożyczającego następuje po otrzymaniu ww. danych oraz zaksięgowaniu opłaty na koncie TRI-magic (ING Bank Śląski S.A.  66 1050 1908 1000 0091 0988 6656 ) 

 

Opłata = cena za wypożyczenie + kaucja + koszt dostawy

Cena za wypożyczenie – w/g informacji na stronie sklepu TRI-magic, zakładka "Wypożyczalnia"

Kaucja – w/g informacji na karcie wybranego produktu

Koszt dostawy – 20 zł


5. Cena za wypożyczenie obliczona jest na podstawie wartości danej pianki.

6. Standardowy okres wypożyczenia pianki to 7 dni + czas na zwrot. Osoba wypożyczająca zobowiązana jest najpóźniej w 7 dniu na własny koszt odesłać piankę na adres TRI-magic.

7. Wypożyczający zobowiązuje się odesłać piankę w stanie, w jakim ją otrzymał, czystą, wysuszoną oraz zapakowaną w oryginalnym opakowaniu.

8. W przypadku wyrażenia chęci wypożyczenia pianki na okres dłuższy niż 7 dni TRI-magic pobiera dodatkową opłatę, płatną z góry w momencie wypożyczenia.

9. W przypadku nie zwrócenia pianki w uzgodnionym terminie, TRI-magic pobiera opłatę karną, w wysokości stawki standardowej za 7 dni.


10. Osoba wypożyczająca ponosi odpowiedzialność za wypożyczoną piankę od momentu jej doręczenia przez kuriera pod wskazany przez wypożyczającego adres - do momentu doręczenia jej przez kuriera lub pracownika Poczty Polskiej do TRI-magic.

11. Wypożyczający powinien odesłać piankę w stanie nieuszkodzonym.

12. Po otrzymaniu pianki z powrotem, pracownik TRI-magic ocenia jej stan i w przypadku nie stwierdzenia uszkodzeń powstałych w wyniku niewłaściwego użytkowania zwraca wypożyczającemu wpłaconą kaucję w terminie do 7 dni od dnia otrzymania pianki.

13. W przypadku stwierdzenia uszkodzeń, TRI-magic potrąci z kaucji wpłaconej przez wypożyczającego kwotę niezbędną na naprawę. Ostateczną kwotę za naprawę określa pracownik TRI-magic w zależności od charakteru zniszczeń.

14. Dopuszczalne jest istnienie uszkodzeń powstających w wyniku normalnego użytkowania.

15. Naprawa uszkodzeń pianki znajduje się w wyłącznej gestii sklepu TRI-magic. Zabronione jest przeprowadzanie jakiejkolwiek naprawy lub klejenia pianki przez klienta.

16. W przypadku zniszczenia pianki, kaucja wpłacona przez osobę wypożyczającą przepada na rzecz sklepu TRI-magic.

17. Sklep TRI-magic uprawniony jest do dochodzenia od wypożyczających wszystkich roszczeń związanych z usługą wypożyczenia pianek.

18. Do wypożyczonej pianki sklep TRI-magic załącza ksero karty produktu.

19. W sytuacji, gdy wypożyczający zaraz po odesłaniu pianki zakupi w sklepie TRI-magic nową piankę, wówczas TRI-magic zwraca wypożyczającemu koszty za pierwszy tydzień wypożyczenia, z wykluczeniem ewentualnych potrąceń określonych w punkcie 13 i 16 niniejszego regulaminu.

20. Zakup pianki opisany w punkcie 19 wykluczony jest z systemów rabatowych sklepu TRI-magic.

21. Wypożyczalnia wykluczona jest z stystemów rabatowych sklepu TRI-magic.

22. W sprawach nieuregulowanych niniejszym regulaminem stosuje się przepisy Kodeksu Cywilnego.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl