Gwarancja Ceny

Producenci
Płatności

     +48 14 651 6388

    info@tri-magic.pl

    tri-magic

Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
Praca w TRI-magic

TriSolution to dystrybutor sprzętu sportowego w Polsce, konsekwentnie umacniającego swoją pozycję na rynku polskim. Jesteśmy wyłącznym dystrybutorem marek K-Edge, Pjuractive, PowerBar, Profile Design oraz sailfish.

W związku z rozwojem firmy poszukujemy kandydatów na stanowisko

e-Commerce Manager

Miejsce pracy: 33-200, Dąbrowa Tarnowska

Zakres obowiązków:

  • obsługa platform B2C oraz B2B
  • wprowadzanie i aktualizacja oferty produktowej
  • telefoniczna i mailowa obsługa klientów B2C
  • telefoniczna i mailowa obsługa partnerów B2B
  • obsługa livechat-u
  • planowanie działań e-mail marketingowych
  • aktywne działania marketingowe w kanałach Social Media
  • pozyskiwanie leadów
  • współpraca w przygotowaniu promocji
  • realizacja zadań sprzedażowych
  • analiza kampanii reklamowych
  • analiza rentowności e-sklepów
  • analiza i obecność konkurencji

Wymagania:

  • bardzo dobra organizacja w pracy i umiejętność planowania
  • samodzielność i odpowiedzialność
  • doświadczenie w sprzedaży e-commerce
  • łatwość nawiązywania i utrzymywania kontaktów
  • bardzo dobra znajomość pakietu Office
  • podstawy programu graficznego
  • znajomość języka niemieckiego lub angielskiego
  • znajomość branży sportowej/triathlonowej

 Oferujemy:

  • ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • umowę o pracę
  • stałą pensję plus atrakcyjny system prowizyjny
  • pracę na samodzielnym stanowisku
  • możliwość wyjazdów zagranicznych

Osoby zainteresowane i spełniające powyższe warunki prosimy o przesłanie aplikacji na adres: jacek.melich@trisolution.pl

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami. Prosimy o zamieszczenie w swojej aplikacji następującej klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 o ochronie danych osobowych Dz. U. nr 133 poz. 883”.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl