Gwarancja Ceny

Producenci
Kontakt z nami

   +48 690 300 983

  +48 14 651 6388

    info@tri-magic.pl

 

Płatności

Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
Newton Running

 

 

NEWTON Running
Nie staramy się być najlepszą firmą na świecie – chcemy być najlepszą firmą dla świata. 

 

We‘re Newton Running
Jesteśmy po to, by każdy krok był lepszy.

Chcemy sprawić, aby Twój każdy kolejny krok był jeszcze doskonalszy. Dzięki położeniu centrali naszej firmy w Boulder w Kolorado jesteśmy zawsze na bieżąco w dziedzinie sportu, który tak bardzo kochamy. Położone bezpośrednio u podnóża Gór Skalistych miasto Boulder jest mekką wszystkich entuzjastów outdooru, dzięki czemu stanowi idealne miejsce do dalszego wdrażania innowacji.

 

Jesteśmy biegaczami

Każda cząstka naszego ciała przemawia za tym, że jesteśmy biegaczami. Kochamy biegać. Niezależnie czy to maraton, ultramaraton, biegi na 5 km, biegi dla amatorów, biegi triathlonowe czy bieg interwałowy na torze – każdy z nich należy do kręgu naszych zainteresowań.

 

Jesteśmy trenerami

Chcemy pokazać Ci, jak za pomocą kilku małych wskazówek możesz znacznie poprawić technikę biegania i uwolnić swój naturalny potencjał. Wierzymy w moc czynienia dobra. Jesteśmy dumni z tego, że jesteśmy pierwszą marką obuwia do biegania, posiadającą status B Corporation. Certyfikat ten stanowi przykład podjętych przez nas wysiłków na rzecz ustanowienia kryteriów odpowiedzialności społecznej, zrównoważonego rozwoju i przejrzystości.

 

Jesteśmy filantropami

Pozostając w zgodzie z przesłaniem: „Kto otrzymuje wiele, ponosi wielką odpowiedzialność” z dumą wspieramy organizacje charytatywne, takie jak Soles 4 Souls, Tickle Up, One World Running i wiele lokalnych organizacji w naszym sąsiedztwie.

 

Tworzymy to wszystko i jeszcze więcej

Nie staramy się być najlepszą firmą na świecie – chcemy być najlepszą firmą dla świata. Chcemy by nasze innowacyjne produkty pomagały Ci biegać szybciej i zdrowiej oraz by sprawiało Ci to jeszcze więcej radości. Krótko mówiąc: Chcemy pomóc Ci udoskonalić technikę biegania.

 

Więcej informacji o nas

Zlokalizowana w Boulder w Kolorado firma Newton Running jest liderem w branży butów do biegania, które promują efektywność chodu dla osób na wszystkich poziomach zaawansowania w sporcie, od początkujących biegaczy na 5 kilometrów po doświadczonych maratończyków.

Opatentowana przez firmę Newton Running technologia Action/Reaction™ zapewnia dynamiczne pochłanianie wstrząsów, zwrot energii, wyczucie podłoża, minimalny spadek (drop) pięty względem palców i komfort lekkości. Kliniki firmy Newton Running, organizowane we współpracy ze specjalistycznymi sprzedawcami detalicznymi na całym świecie, pomagają biegaczom nauczyć się ich naturalnego ruchu.

Oprócz działań w ramach pomocy w udoskonalaniu techniki biegania, firma Newton Running jest zaangażowana w odpowiedzialność korporacyjną poprzez przedsięwzięcia na rzecz zrównoważonego rozwoju oraz wsparcie wielu organizacji charytatywnych i za swoje starania została doceniona na całym świecie. Buty do biegania firmy Newton Running są dostępne w ekskluzywnych punktach dystrybucji w całym kraju i na całym świecie.

Doskonalsze bieganie z Newtonem. Chcieliśmy opracować buty do biegania, które byłyby inne. Nie po to, by się po prostu wyróżniać, ale po to, by każdy krok był lepszy.

 

NASZA TECHNOLOGIA

Technologia, którą zastosowaliśmy w podeszwach zapewnia wyjątkowe, aktywne odczucia podczas biegania. Nasze buty zapewniają ochronę całej stopy. Poziomowa platforma jest oparta na anatomii ludzkiej stopy i pozwala biegać w naturalny sposób.

 

TECHNOLOGIA P.O.P

P.O.P (Point of Power) to opatentowany design, który odróżnia firmę Newton Running od innych marek obuwia do biegania oraz jest jednocześnie podstawą dla systemu wypustów oraz technologii Action/Reaction, które umożliwiają wyjątkowe „czucie” podczas biegania. Nasze buty mają trzy różne oznaczenia P.O.P dla trzech różnych technik biegania.

 

TECHNOLOGIA ACTION/REACTION™

Nasz sekret kryjący się w wyjątkowym odczuciu podczas biegania – buty firmy Newton zapewniają szybkość dzięki opatentowanej technologii Action /Reaction™. Aktywny ruch wypustów w podeszwie zapewnia sprężystą, podobną do trampoliny amortyzację, która stanowi wsparcie dla biegacza podczas odbijania się od podłoża i zmniejsza straty energii w porównaniu z konwencjonalnymi systemami amortyzacji.

 

 

 

PŁASKA PLATFORMA

Wiele modeli butów z czasem stawało się cięższe, sztywniejsze, grubsze i bardziej wyściełane. Natomiast buty marki Newton charakteryzują się niewielką różnicą poziomów między przednią a tylną częścią buta, materiały są możliwie lekkie i przede wszystkim funkcjonalne. Dzięki temu but wspiera Cię w uzyskaniu jak najbardziej możliwego dla Ciebie naturalnego stylu biegania.

 

 

AMORTYZACJA DLA CAŁEJ STOPY

Jeśli kochasz to uczucie połączenia sprężystości i amortyzacji wypustów w przedniej części stopy, z pewnością dobrą wiadomością będzie dla Ciebie to, że w przypadku butów naszej firmy ten sam system został zastosowany w obrębie pięty. Buty Newton Running - to amortyzacja i komfort gwarantowane w obrębie całej stopy. Cienka warstwa amortyzująca wykonana z tworzywa e-TPU bezpośrednio pod wkładką zapewnia dodatkowo znakomity rozkład nacisku.

 

 

Buty firmy NEWTON zostały wyróżnione certyfikatem PETA APPROVED

Newton Running to pierwsza marka obuwia do biegania na świecie, która uzyskała certyfikat organizacji ochrony zwierząt PETA. Niniejszym możemy zapewnić wszystkich naszych klientów, że każdy produkt marki Newton Running jest zarówno WEGAŃSKI, jak i NIETESTOWANY NA ZWIERZĘTACH. Zgodnie z naszym motto: „Naszą misją jest uczynić świat lepszym, krok po kroku”. Jesteśmy dumni, że zrobiliśmy kolejny krok w kierunku lepszego i bardziej zrównoważonego świata.

   

 

Informacje dotyczące PETA: PETA jest skrótem, którego rozwinięcie ma następujące znaczenie: People for the Ethical Treatment of Animals (w wolnym tłumaczeniu: Ludzie na rzecz etycznego traktowania zwierząt). Według danych wewnętrznych organizacji PETA jest ona największym ruchem ds. praw zwierząt na świecie, z ponad 3 milionami zwolenników. Została założona w 1980 roku przez obecną dyrektorkę Ingrid Newkirk. Siedziba firmy znajduje się w Norfolk w stanie Wirginia w USA. PETA ma siedziby na całym świecie. Jako organizacja non-profit PETA jest finansowana wyłącznie z darowizn.

 

KLIKIJ I POZNAJ DOSTĘPNE MODELE NEWTON RUNNING

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl